Penzion Kyjov Régio
Penzion Régio ubytování Kyjov Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Régio / Kyjov

Penzion Régio v Kyjově byl otevřený v únoru 2010 a je to moderně zařízené ubytovací zařízení kategorie *** (garni), nabízející ubytování v samotném historickém centru Kyjova.

Penzion Régio v Kyjově ubytování
Penzion Régio v Kyjově nabízí ubytování ve 2l. pokoji a 2-6 lůžkovém apartmánu. Součástí pokoje i apartmánu jsou lůžka, stůl, židle, lampičky a samozřejmě vlastní sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, žebřinový radiátor, věšáky).

Penzion Régio ubytování v Kyjově služby
Firmám a organizacím penzion Régio v Kyjevě nabízí využití víceúčelového seminárního sálu až pro 50 osob. K dispozici slouží: dataprojektor (propojení na intranet, internet i televizní okruh), projekční plátno, LCD TV 32”, audiotechnika, flipchart, laserové ukazovátko, DVD přehrávač a notebook s VGA.

Ubytování v Kyjově penzion Régio gastronomie
Penzion Régio v Kyjově má v ceně ubytování zahrnutou rozšířenou kontinentální snídani s donáškou na pokoj v dohodnutý čas, restaurace není k dispozici - možnost dalšího stravování v mnoha okolních restauracích všech typů a kategorií, doporučuje se návštěva Mlynářské restaurace na Bukovanském mlýně (5 km) se slevou pro klienty penzionu.

Ubytování penzion Régio v Kyjově okolí
Kyjov, nacházející se v ideálním turistickém centru jižní Moravy, je ideálním východiskem pro poznání Slovácka, Pálavy, Chřibů, Bílých Karpat, ale i Brna, Moravského krasu a Lednicko-valtického areálu. Na Slovensko i do Rakouska je to jen 30 min. jízdy autem. Kyjov je významným centrem vinařství, lidových tradic a kulturních památek. V Kyjově i celém okolí se koná po celý rok celá řada lidových slavností, festivalů a dalších kulturních akcí. V okolí je velké množství turistických a cykloturistických tras.
Penzion Kyjov Régio - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Kyjov Régio -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kyjov Régio - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kyjov Régio - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kyjov Régio - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kyjov Régio - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kyjov Régio - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kyjov Régio - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Hodonín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com